استعلام خرید کیبورد صفحه کلید و ماوس کامپیوتر

این موس ها محبوبیت زیادی دارند اما برای افرادی که زیاد از ماوس استقپفاده میکنند مانند گرافیست ها گزینه چندانمناسبی برای خرید نیست. در ماوس های گیمینگ تعداد بیشتری دکمه نسبت به ماوس های معمولی وجود دارد. به این ترتیب شما میتوانید با سرعت بیشتری کارهای بیشتری را انجام دهید. دکمه های بیشتری که روی این موس کار گذاشته شده است را میتوانید برای انجام کار های مورد نظرتان تنظیم کنید. این موس ها پتنها برای بازی استفاده نمیشود و شما میتوانید از سرعت بالا و حساسیت بیشتر آن برای کار های دیگر استفاده کنید.

کلید میانی[ویرایش]

برای انجام این کار ابتدا دو کلید Win+X را از کیبورد بصورت همزمان انتخاب کرده و سپس گزینه Device manager را انتخاب کنید. همانند تصویر بالا باید گزینه mice and other pointing devices را انتخاب نمائید. هم اکنون بر روی درایور موس راست کلیک کرده و آنرا Unistall کنید. بعد از حذف نصب این درایو، ویندوز را ریستارت کنید تا بصورت خودکار این درایور نصب شود.

  • در این راه با حمایت شما، همواره به دنبال پیشرفت خواهیم بود.
  • این موس برای محیط هایی که سکوت مهم است مانند شرکت هایی با کارمندان زیاد یبسیار مناسب است.
  • با این وجود اگر نشانگر موس در گوشی یا تبلت شما ظاهر شد، نشان دهنده بی عیب بودن موس است و در این مرحله توصیه می شود که کامپیوتر/لپ تاپ را ریستارت کنید و سپس موس را متصل کنید.
  • به آرامی اقدام به تمیز کردن قسمت هایی از موس کنید که امکان جمع شدن گرد و غبار در آن وجود دارد.

برای پیمایش صفحات نیز از غلتک روی ماوس استفاده می شود. نوع دیگری از موس ها هستند که برای راحتی گیمرها ساخته شده‌اند. برای عکس‌العمل سریع و به موقع هنگام بازی، موس گیمینگ می‌تواند کمک کننده باشد. این موس‌ها قابلیت‌هایی مانند حساسیت قابل تنظیم (DPI)، سنسورهای دقیق، دکمه‌های قابل برنامه ریزی، طراحی‌های فوق العاده سبک و موارد دیگر دارند که به کاربر اجازه می‌دهد واکنش‌های سریع و حرکات راحت تری داشته باشد. اگرچه ماوس گیمینگ عملکردی مشابه موس کامپیوتر دارد؛ اما این کار را با ویژگی‌های متفاوت‌تر و دقت بالاتری انجام می‌دهد.

A4Tech Mouse OP-620D USB

نکته مهم این است که به دقت دریابید که هرکدام برای یافتن ماوس مناسب و متناسب با نیازهای شما چه چیزهایی را ارائه می‌دهند و چه کم و کسری دارند. علم و تکنولوژی امروزه بسیار پیشرفت کرده است که مثلا توانسته ایم در حوزه ی کامپیوتر شاید ساخت بهترینن ماوس بدون صدا و هوشمند سیم دار و غیره هستیم که بسیار عالی است. ماوس، یکی از اصلی‌ترین دستگاه‌های ورودی در کامپیوترها و لپ‌تاپ‌هاست. در بازار امروزه انواع مختلفی از ماوس‌های با طراحی، قابلیت‌ها و سایز‌های متفاوتی وجود دارد.

مجموعه مقداد آی تی در نظر دارد با استفاده از همفکری هموطنان گرامی در سرتاسر ایران امکانات منحصر به فردی را در سایت راه‌اندازی و اجرا نماید، لذا نظرات، ایده‌ها و ابزارهای مورد نظر خود را به ایمیل ارسال نمایید. بعلاوه، از آنجا که آن را مانند خودکار نگه داشته اید، می‌توانید از آن در حالت‌های مختلف نگهداری برای جلوگیری از خستگی استفاده کنید. نرمی دکمه های ماوس نوزری و راحتی کار با آن سبب محبوبیت
بیشتر آن شده است. در موس های مکانیکی دو غلطک وجود دارد که شما میتوانید از یکی از این غلتک ها برای پیمایش صفحه و از غلطک دیگر برای چرخش در جهت های مختلف استفاده کنید.

ماوس گیمینگ ریزر مدل Viper Mini ا Razer Viper Mini mouse

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار
معرفی.