اپل اشاره می کند که هوش مصنوعی مولد در آیفون 16 عرضه می شود

اپل اشاره می کند که هوش مصنوعی مولد در آیفون 16 عرضه می شود

سامسونگ و گوگل ویژگی‌های هوش مصنوعی را بخش بزرگی از آ،ین اعلامیه‌های گوشی‌های هوشمند خود ساخته‌اند و اکنون زمان آن فرا رسیده است که اپل از این رقابت‌ها عبور کند. تیم کوک در تماس درآمدی، پس از گزارش مالی شرکت گفت که در مورد هوش مصنوعی مولد «آ، امسال» صحبت خواهد کرد.

فرض معقول این است که ویژگی‌ها در WWDC در تابستان معرفی می‌شوند، قبل از اینکه در سپتامبر در خط تولید آیفون 16 وارد شوند.

اپل اشاره می کند که هوش مصنوعی مولد ممکن است به آیفون 16 برسد

این چیزی است که تیم کوک دقیقاً در مورد هوش مصنوعی مولد گفته است:

از نظر هوش مصنوعی مولد، که، حدس می‌زنم، تمرکز شما باشد، همانطور که قبلاً به آن اشاره کردم، کارهای زیادی در داخل در حال انجام است. MO ما، اگر بخواهید، همیشه این بوده است که کار را انجام دهیم و سپس در مورد کار صحبت کنیم و جلوی خودمان بیرون نرویم. و بنابراین، ما قصد داریم آن را به این نیز حفظ کنیم. اما ما چیزهایی داریم که در مورد آنها فوق العاده هیجان زده هستیم و در اوا، امسال درباره آنها صحبت خواهیم کرد.

کد موجود در iOS 17.4 نشان می‌دهد که Siri ممکن است از هوش مصنوعی برای خلاصه‌سازی، پاسخ‌های هوشمند در پیام‌ها و هوش مصنوعی در برنامه‌هایی مانند Apple Music، Pages و Keynote استفاده کند. ظاهراً این شرکت بر روی یک مدل هوش مصنوعی تنظیم نشده است – در حال حاضر در حال آزمایش برخی از آنها روی دستگاه و برخی دیگر که به اتصال اینترنت متکی هستند.

از طريق

منبع: https://www.gsmarena.com/apple_hint_generative_ai_ip،ne_16-news-61446.php