بررسی هواوی FreeClip – اخبار GSMArena.com

بررسی هواوی FreeClip - اخبار GSMArena.com

هواوی از ایرفون بی سیم واقعی FreeClip با طراحی منحصر به فرد رونمایی کرد. پس از گذراندن چند هفته با یک جفت، اکنون آماده هستیم تا با شما در میان بگذاریم که آنها واقعاً چقدر خوب کار می کنند.

بررسی هواوی FreeClip

طراحی Freeclip گوش باز است و در حالی که شبیه یک پوشیدنی رسانای استخو، به نظر می رسد، در واقع صدایی را به سمت کانال گوش پخش می کند در حالی که آزادانه در اطراف مارپیچ گوش قرار می گیرد.

طرح

رنگ نوع ما مشکی است و آنها در جعبه ای ارسال می شوند که بیرون خا،تری روشن مات و در داخل خا،تری تیره است. این هدفون در واقع مشکی است، اما سطح آنها منع، کننده است، به این م،ی که رنگ آن چندان برجسته نیست.

این کیس دارای یک چراغ LED در بیرون برای نشان دادن ظرفیت باتری است، با سه حالت سبز برای بیش از 75٪، زرد بین 25٪ تا 75٪، و قرمز کمتر از 25٪. یک دکمه در سمت راست برای جفت شدن وجود دارد و جوانه ها داخل آن قرار می گیرند.

بررسی هواوی FreeClip

FreeClip اولین پوشیدنی صوتی گوش باز است که بین هدفون چپ و راست تفاوتی قائل نمی شود. این کلیپ ها می خوانند که از کدام طرف قضیه بیرون می آیند و اینگونه تطبیق می دهند. به ،وان مثال، یکی از جوانه هایی که در سمت راست کیس قرار دارد، کانال من، خواهد بود.

با این حال، اگر گوش‌ها را بدون بازگرداندن جوانه‌ها در قاب عوض کنید، دوباره تنظیم نمی‌شوند و کانال‌ها مع، می‌شوند. پیچیده به نظر می رسد، اما در عمل ما هیچ مشکلی پیدا نکردیم – به ندرت، لازم است جوانه ها را جدا کنید، آنها را در کف دست خود نگه دارید و سپس آنها را به طور تصادفی برگرد،د.

بررسی هواوی FreeClip

ما از فعل “clip” استفاده می کنیم، اگرچه حقیقت این است که هیچ قطع واقعی وجود ندارد. جوانه ها به سادگی روی گوش می مانند. مدتی طول می کشد تا به قرار دادن آنها به درستی عادت کنید، اما پس از تلاش دوم یا سوم، این روند به طور طبیعی انجام می شود. ما فقط آنها را در کنار C-bridge گرفتیم، Comfort Bean را پشت گوش قرار دادیم و توپ آ،تیک به طور طبیعی رو به کانال گوش است.

هوآوی اعلام کرد که طراحی من، را بر اساس مطالعه بیش از 10000 شکل مختلف گوش انسان در آزمایشگاه های هواوی خود بنا کرده است. هدف این بود که جوانه ها با گوش هر،ی متن، شوند.

امکانات

FreeClip یک منطقه حساس به لمس ندارد. در عوض سه منطقه جداگانه وجود دارد – یکی برای هر ،مت از هدفون. در هر جوانه کمتر از چهار میکروفون وجود ندارد – دو عدد روی Acoustic Ball برای گوش دادن به بلندگو در حین تماس و دو میکروفون دیگر روی Bean برای دریافت و حذف صداها و صداهای اطراف.

بررسی هواوی FreeClip

جوانه‌ها مانند هر دستگاه صوتی بلوتوث دیگری جفت می‌شوند، اما توصیه می‌کنیم از برنامه AI Life برای دستگاه‌های Android و Harmony OS استفاده کنید. برخی سفارشی‌سازی‌ها مانند جلوه‌های صوتی وجود دارد، ژست‌ها را می‌توان تغییر داد، و این برنامه همچنین به‌روزرس،‌های نرم‌افزار را مدیریت می‌کند.

یکی از ویژگی‌هایی که هواوی در پوشیدنی‌های صوتی خود پیاده‌سازی کرده است، اتصال دو دستگاه است و FreeClip در واقع بهتر از Freebuds قبلی که آزمایش کرده‌ایم، عمل می‌کند. جوانه‌های ما دائماً به یک رایانه ویندوزی و یک تلفن هوشمند اندرویدی متصل می‌شدند و بدون زحمت از یک منبع به منبع دیگر تغییر می‌،د، تنها یک صدا پخش می‌شد.

بررسی هواوی FreeClip

وزن هر جوانه فقط 5.6 گرم است و اغلب بازبینان ما فراموش می‌کنند که حتی آن‌ها را در خود دارند. دارای گواهینامه IP54 برای مقاومت در برابر پاشش آب و گرد و غبار است که FreeClip را برای ورزش‌های معمولی و فعالیت‌های باشگاه ایده‌آل می‌کند.

عملکرد و کیفیت صدا

سوال بزرگی که همه در هنگام راه اندازی داشتند، در مورد نشت صدا بود، و ما می تو،م تأیید کنیم که وجود دارد، و مهم است، به خصوص زم، که موسیقی بلند است. استفاده از آنها در دفتر فضای باز ما برای همکارهای داور که همیشه از حجم گلایه داشتند، سنگین بود.

اگر نمی‌خواهید برای اطرافیانتان آزاردهنده باشید، توصیه می‌کنیم از 70 تا 80 درصد حجم تجاوز نکنید.

این دستگاه یک شگفتی مهندسی است، به خصوص با 9 سیم موجود در پل C، که Bean و Ball را به هم متصل می کند تا به این محصول چشمگیر تبدیل شود. این بخش یک لوازم جانبی مد و یک پوشیدنی صوتی است، اما نمی‌توان از این واقعیت فرار کرد که صدا پایین‌تر است.

دوستداران موسیقی واضح و با صدای بلند از این هدفون قدرد، نخواهند کرد. آنها برای پاد،ت های معمولی و شنوندگان موسیقی هستند که از ظاهر آینده نگرانه بالاتر از کیفیت صدا قدرد، می کنند.


اینگونه شما Huawei FreeClip را قرار می دهید
اینگونه شما Huawei FreeClip را قرار می دهید
اینگونه شما Huawei FreeClip را قرار می دهید

اینگونه شما Huawei FreeClip را قرار می دهید

هدفون FreeClip یک حالت تاخیر کم را ارائه می دهد که می تواند از طریق برنامه AI Life فعال شود. آنها همچنین دارای سنسورهای سایشی هستند که تشخیص می دهد جوانه ها چه زم، روی گوش قرار دارند و وقتی آنها را در می آورید پخش را متوقف می کند، که به طور پیش فرض روشن است.

تماس‌ها پایدار هستند، اما با توجه به این واقعیت که جوانه‌ها گوش باز هستند، استفاده از آن‌ها را در فضاهای شلوغ و پر سر و صدا توصیه نمی‌کنیم، زیرا جوانه‌ها اغلب می‌توانند صدای افراد تصادفی را دریافت کنند، و این برای فردی که در گوش است ایده‌آل نیست. طرف دیگر تماس

هدفون FreeClip فاقد ANC است زیرا با طراحی گوش باز چندان مفید نخواهد بود.

عمر باتری

کیس هوآوی فری کلیپ دارای ظرفیت 510 میلی آمپر ساعت و هر جوانه 55 میلی آمپر ساعت بیشتر است که هواوی وعده 36 ساعت گوش دادن با یک بار شارژ را می دهد.

در واقع، ما 32 ساعت در بازه سه چرخه کامل داریم، و این با وقفه های گاه به گاه است که جوانه ها در کیس نشسته اند.

بررسی هواوی FreeClip

بیش از 30 ساعت گوش دادن با یک بار شارژ هنوز یک شاهکار قابل توجه است، و با توجه به سرعت شارژ FreeClip از 0 تا 100٪، به ندرت آنها را بدون شارژ پیدا خواهید کرد.

این هدفون ها به تنهایی در عرض 40 دقیقه به طور کامل پر می شوند، در حالی که کیس به 60 دقیقه روی سیم نیاز دارد. در آزمایش واقعی ما به نتیجه بهتری دست یافتیم – مورد با هر دو گیره شارژ کامل در 45 دقیقه! این کیس از شارژ بی سیم نیز پشتیب، می کند و در حدود 2.5 ساعت از 0 به 100 درصد رسیدیم که نزدیک به زمان شارژ آگهی شده است.

حکم

هواوی FreeClip عملاً هیچ رقابتی در بازار ندارد، زیرا هدف آن ایجاد دسته بندی خاص خود است. این یک راه حل شیک و نوآورانه است، اما به طور مستقیم با هیچ مجموعه TWS دیگری قابل مقایسه نیست. تن، متفاوت است و ظاهر ذهنی است.

بررسی هواوی FreeClip

با این اوصاف، باید قیمت 180 پوند/200 یورو را در نظر بگیریم. هوآوی اغلب هدایایی را با ابزارهای پوشیدنی خود بسته بندی می کند که قیمت موثر FreeClip را کمی کاهش می دهد. با این حال، ما آنها را به ،ی که به کیفیت صدا اهمیت می دهد توصیه نمی کنیم.

FreeClip برای افرادی است که می خواهند متفاوت به نظر برسند و از تن، فوق العاده آنها قدرد، می کنند. اگر در دسته اول قرار می گیرید، می تو،د یک جفت را امتحان کنید و ببینید که آیا شما هم به دسته دوم نمی رسید.

منبع: https://www.gsmarena.com/huawei_freeclip_review-news-61015.php