بررسی ویدیوی OnePlus 12R ما منتشر شد

بررسی ویدیوی OnePlus 12R ما منتشر شد

OnePlus امسال همه چیز را تغییر داد و نه تنها پرچمدار 12 را در سراسر جهان عرضه کرد، بلکه 12R را نیز در کنار آن عرضه کرد. خانواده R قبلاً فقط در هند بود، بنابراین این یک معامله بسیار بزرگ است، که OnePlus اذعان می کند که این یکی را بازگشت قاتل پرچمدار می داند – اصطلاحی که ده سال پیش با OnePlus One مطرح شد.

بنابراین، با در نظر گرفتن تمام این موارد، به نظر می رسد 12R یک گوشی بسیار مهم برای OnePlus است، گوشی ای که ممکن است به دلیل تفاوت قیمت، فروش بیشتری نسبت به 12 داشته باشد. ما به تازگی بررسی ویدیویی خود را از 12R به پایان رسانده‌ایم و نمی‌تو،م منتظر بم،م تا نظر خود را به شما بگوییم. نگاهی بینداز

مانند همیشه در بررسی های ویدیویی ما، ویل تنها در چند دقیقه زمین های زیادی را پوشش می دهد – با تمام جزئیات مهم در مورد طراحی گوشی، کیفیت ساخت، مشخصات و ویژگی های صفحه نمایش، بلند،ا، حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر آشنا می شوید. گزینه های ذخیره سازی، نرم افزار، عملکرد، دوام باتری و شارژ، و همچنین کیفیت دوربین.

اگر می‌خواهید نگاهی عمیق‌تر به OnePlus 12R داشته باشید، مطمئن شوید که بررسی کتبی جامع ما را از دست ندهید. و اگر همه چیزهایی را که دیدید (و خواندید) دوست دارید و آماده ،ید هستید، می تو،د مستقیماً از لینک های زیر این کار را انجام دهید.

منبع: https://www.gsmarena.com/our_oneplus_12r_video_review_is_out-news-61517.php