تلویزیون شهری ایلیا اولین متخصص تلویزیون غول پیکر ایران | asilight

این تلویزیون‌ها از چندین کابینت با اندازه و ابعاد مختلف تشکیل شده و نهایتا به اندازه‌ای خواهد بود که شما می‌خواهید. همانطور که گفتیم تلویزیون شهری یکی از ابزارهای موثر در تبلیغات است. این تلویزیون در سطح شهر مانند مراکز خرید، میادین، خیابان‌های پر رفت و آمد، تالارهای پذیرایی و … نصب شده و در آن‌ها تیزرها و ویدئوهای تبلیغاتی نمایش داده می‌شود. این نوع قطعه های ماژولار یک نمایشگر هستند که بسته شده کنار هم یک تلویزیون شهری را می سازند. این کابینت های رنتال به آسانی به اتصالاتی که برای آن تعبیه شده کنار یکدیگر قرار میگیرند و تصویری یکنواخت را میسازند.

اجزای تلویزیون شهری

تلویزیون شهری ایلیا اولین متخصص تلویزیون غول پیکر ایران | asilight

تا به وسیله آن کالاها و خدمات را به نحو مناسب و کار آمد به شهروندان معرفی کنند. این نمایشگر های ال ای دی بنابر مکان و زمان استفاده در ابعاد و اندازه های مختلف وبا مزیت های متفاوت تولید می شوند، که مجموعه پارسه با سابقه طولانی جز اولین ها در ارائه این محصولات در کشور می باشد که درجهت ارتقاء محصولات خود اهتمام خاصی دارد. همانطور که می دانید؛ تابلوهای روان با اسامی دیگری مانند تابلو ال ی دی، تابلو پیام رسان الکترونیکی، تابلو فول کالر، تلویزیون شهری، تابلوی پیام نمای دیجیتال معرف می باشند. با کمی دقت و توجه به ساده گی می توان دریافت که قیمت خرید تلویزیون شهری مدل هایOutdoor نسبت به مدل Indoor بالاتر هست. در ساختار فنی تلویزیون یا نمایشگر های شهری نوع 2RGB هر پیکسل از دو LED قرمز، یک LED سبز و یک LED آبی تشکیل می شود. همانطور که ملاحظه می فرمایید در ساختار این مدل از دو، ال ای دی قرمز بکار رفته است.

تبلیغات اثر بخش با سفارش تلویزیون شهری

نحوه ارسال پیام به این تلویزیون ها از طریق فیبر نوری و آنتن ها مخابراتی صورت میگیرد. برخی محصولات پس از فروخته شدن به دست مصرف کننده نهایی میرسد و خریدار آن مصرف کننده آن است در برخی دیگر مانند تلویزیون شهری محصولات وقتی به فروش نهایی میرسند هم به مصرف توسط یک خانوار یا یک فرد خاص نمیرسد. همانطور که آغاز نقل شد تلویزیون شهری کالایی برای استفاده تمامی افراد جامعه است.

استفاده از این دستگاه، گرمای تولید شده از سمت منبع تغذیه را کاهش داده و عمر و دوام نمایشگر را تلویزیون شهری افزایش خواهد داد. شرکت آیریک ویرا واردات و پخش انواع قطعات تابلو روان و تلوزیون های شهری فروش انواع ماژول LED تک رنک و تمام رنگی OUTDOOR P10 ,P8 ,P6 ,P5 INDOOR P5 , P4 , P3.9… فروش انواع پاور CL 40A,60A انواع برد کنترولر تک رنگ و رنگی موجود است سفارش… در تلویزیون های غول پیکر شهری با ابعاد بزرگ و خیلی بزرگ معمولا از سازه های کابینتی استفاده می گردد . گزینه ای که در آن امکان اطلاع از قیمت خرید تلویزیون بدون واسطه در کنار تمامی مشخصات اصلی وجود خواهد داشت. به طور کلی قیمت تلویزیون های شهری بر اساس کیفیت قطعات و نوع ساخت این نمایشگر ها تعیین می گردند.

  • تلاش کردیم در این صفحه مطالب مفیدی جهت آشنایی با تلویزیون شهری ، تفاوت انواع آن و معیارهای انتخاب محصول مناسب را با شما به اشتراک بگذاریم.
  • بنابراین بررسی تأثیر هزینه ها در شیوه های تبلیغاتی و تأثیر آن بر فروش در مورد شرکت های معتبر ضروری است.
  • سازه تلویزیون های شهریاز قبیل یک ستون فلزی ، مواد و مصالح برای پی ریزی و نگهداری و نمایشگر تلویزیون شهرییک صفحه نمایش ال ای دی هستند.
  • به همین سبب هست، هنگام خرید تلویزیون شهری باید کیفیت تصویر آن اولین ملاک در نظر گرفته شود.
  • حدفاصل میان دو پیکسل را دات پیچ می‌گویند که بیانگر کیفیت تصویر است و هرچه این فاصله بیشتر باشد، کیفیت تصویر پایین‌تر و قیمت نیز کمتر خواهد شد.

ماژول ها برنامه های طراحی شده تبلیغاتی را دریافت کرده و سپس خروجی را به نمایش درمی آورد. تراکم تصویر با جمع پیکسل های عمودی و افقی معین می شوند و هرچه این تراکم تصویر بیشتر باشد، کیفیت افزایش می یابد. ضد آب باشد جهت آب باران یا شستشوی دوره ای تلویزیون شهری ، ضد ضربه باشد جهت برخورد اجسام در مکان های مختلف شهر ، … اما از طرف دیگر بسیاری از شرکت ها از نوع تاثیری که بر الگوی فروش خود دارند آگاهی ندارند. در این زمینه ، سازمانهای بزرگ مجموعه ای از استراتژیهای بازاریابی را برای آنها تدوین می کنند ، و سپس روشهای تبلیغاتی و بازاریابی مناسب را انتخاب می کنند.