جعبه گشایی ایسوس ROG Phone 8

جعبه گشایی ایسوس ROG Phone 8

این ROG P،ne 8 است، عضو کمی کوچکتر از دوتایی که به تازگی معرفی شده است. چیزی که متفاوت است LED های قابل تنظیم در پشت است، این واقعیت که 8 تا 16 گیگابایت رم (در مقابل 24 گیگابایت در Pro) و 512 گیگابایت فضای ذخیره سازی (1 ترابایت در Pro) و همچنین بسته ،ده فروشی افزایش می یابد. .

ROG P،ne 8 با یک شارژر 30 واتی (65 وات در Pro)، یک کیف و یک کابل USB عرضه می شود. در اینجا خبری از AeroActive Cooler X نیست، در حالی که Pro آن را در جعبه دارد.

جعبه گشایی ایسوس ROG P،ne 8

فراتر از آن، Asus ROG P،ne 8 دارای همان برگه مشخصات چشمگیر ROG P،ne 8 Pro است. شما جدیدترین چیپست اسنپدراگون 8 نسل 3، همان صفحه نمایش 6.78 اینچی 1080p با نرخ تازه سازی 1-120 هرتز یا حدا،ر نرخ تازه سازی 165 هرتز را دریافت می کنید. باتری نیز همان واحد 5500 میلی آمپر ساعتی است و مانند پرو، ROG P،ne 8 ایسوس دارای شارژ بی سیم است – اولین مورد برای این سری.

اولین مورد دیگر عایق رطوبتی است و همان طور که گواهی IP68 نشان می دهد یکی از موارد من، نیز می باشد.

جعبه گشایی ایسوس ROG P،ne 8

از نظر بصری، ROG P،ne 8 عمدتاً در ،مت عقب با Pro تفاوت دارد. در حالی که Pro فقط مشکی است، و،ل هم در رنگ مشکی و هم خا،تری عرضه می شود. چراغ پشتی یک لوگوی ساده ROG است که می‌تو،د آن را برای تنفس یا فلاش در رنگ‌های مختلف تنظیم کنید، در حالی که Pro یک AniMe VISION کامل با 341 مینی LED قابل تنظیم دارد.


Asus ROG P،ne 8 Pro در سمت چپ، 8 در سمت راست
Asus ROG P،ne 8 Pro در سمت چپ، 8 در سمت راست

Asus ROG P،ne 8 Pro در سمت چپ، 8 در سمت راست

ما هر دو گوشی ROG P،ne 8 و P،ne 8 Pro را به طور همزمان بررسی خواهیم کرد – این دو به قدری شبیه هستند که تولید آن برای اجرای هر آزمایش دو بار منطقی نیست – منتظر یافته های ما باشید!

منبع: https://www.gsmarena.com/asus_rog_p،ne_8_unboxing-news-61151.php