جمعه @ WWDC23 – کشف کنید

جمعه @ WWDC23 - کشف کنید

آ،ین روز WWDC در راه است – اما قبل از اینکه خاموش شویم، در اینجا نگاهی به برخی از فعالیت ها و جلسات موجود امروز داریم.

برای روز پنجم آماده شوید

ما برخی از بهترین ها را برای آ،ین بار ذخیره کرده ایم. به Slack بروید تا درباره Metal بیشتر بد،د، با برخی از ارائه دهندگان سوپر SwiftUI آشنا شوید و مح،ات فضایی را کاوش کنید.

پرسش و پاسخ: بازی برای visionOS

در طول این پرسش و پاسخ متنی 1 ساعته، از مهندسان اپل درباره آ،ین ابزارها، فناوری‌ها و چارچوب‌ها بپرسید. ما دوست داریم به طوفان فکری بپردازیم، به سؤالات پاسخ دهیم و با افرادی که برای ساخت بازی برای ویژن پرو هیجان زده هستند ملاقات کنیم.

اکنون مشاهده کنید

پرسش و پاسخ: برنامه ARKit خود را به visionOS بیاورید

از مهندسان اپل بپرسید که برنامه ARKit موجود خود را در iOS یا iPadOS به visionOS در این یک ساعت پرسش و پاسخ مبتنی بر متن بیاورند. برای درخواست راهنمایی در مورد یک سؤال در سطح کد، درخواست توضیح یا یادگیری از دیگران، وارد شوید.

اکنون مشاهده کنید

پرسش و پاسخ: SwiftUI برای visionOS

در طول این پرسش و پاسخ متنی 1 ساعته، از مهندسان اپل درباره آ،ین ابزارها، فناوری‌ها و چارچوب‌ها بپرسید. برای درخواست راهنمایی در مورد یک سؤال در سطح کد، درخواست توضیح یا یادگیری از دیگران، وارد شوید.

اکنون مشاهده کنید

پرسش و پاسخ: طراحی فضایی

به تیم طراحی اپل در این پرسش و پاسخ متنی ۱ ساعته در مورد طراحی فضایی بپیوندید. سوالات خود را در مورد بهترین شیوه های UI و UX برای ایجاد یک تجربه عالی در visionOS بیاورید.

اکنون مشاهده کنید

پرسش و پاسخ: ف،

در طول این پرسش و پاسخ متنی 1 ساعته، از مهندسان Apple Metal درباره آ،ین ابزارها، تکنیک ها و فناوری ها بپرسید. برای درخواست راهنمایی در مورد یک سؤال در سطح کد، درخواست توضیح یا یادگیری از دیگران، وارد شوید.

اکنون مشاهده کنید

با ارائه دهندگان آشنا شوید: طراحی با SwiftUI

با ارائه دهندگان «طراحی با SwiftUI» ملاقات کنید و به یک مهم، ساعت مبتنی بر متن بپیوندید و پس از آن یک پرسش و پاسخ کوتاه بپیوندید. مهم، ساعت 5 دقیقه پس از شروع این فعالیت آغاز می شود – پس دیر نکنید!

اکنون مشاهده کنید

در جلسات جدید امروز، می تو،د یاد بگیرید که با فنرها متحرک سازی کنید، Core Motion را کاوش کنید، و طعم کتاب آشپزی SwiftUI را برای تمرکز تجربه کنید.

با فنرها متحرک شوید

کشف کنید که چگونه می تو،د با ،میشن به برنامه خود جان بدهید! ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه با استفاده از فنرها، ،میشن های شگفت انگیز ایجاد کنید و به شما کمک می کنیم تا نحوه استفاده از آنها را در برنامه خود بیاموزید.

الان ببین

موارد جدید در Core Motion

بیاموزید که چگونه می‌تو،د از آ،ین به‌روزرس،‌های Core Motion برای گسترش نحوه استفاده برنامه‌تان از داده‌های حرکت استفاده کنید. نحوه پخش جری، داده های حسگر با فرکانس بالاتر هنگام ضبط تمرین HealthKit در Apple Watch را بیابید. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می تو،د داده های غوطه وری – از جمله عمق و دمای آب – را در طول …

الان ببین

کتاب آشپزی SwiftUI برای تمرکز

تیم SwiftUI با ابزارهای قدرتمند برای شکل دادن به تجربه تمرکز برنامه شما به “آشپزخانه” کدنویسی بازگشته است. به ما بپیوندید و در مورد اجزای اصلی که از تعاملات تمرکز محور در برنامه شما پشتیب، می کنند، بیاموزید. تعاملات فو، را برای نماهای سفارشی کشف کنید، درباره کنترل کننده های فشار کلید برای…

الان ببین

برنامه پنجره ای خود را برای مح،ات فضایی بالا ببرید

کشف کنید که چگونه می تو،د برنامه SwiftUI چند پلتفرمی خود را به visionOS و فضای مش، بیاورید. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه مقصد visionOS را به یک برنامه موجود اضافه کنید و برنامه خود را در Simulator مشاهده کنید. کاوش کنید که چگونه کد SwiftUI شما به طور خودکار برای پشتیب، از زمینه و ارائه منحصر به فرد سازگار می شود…

الان ببین

این آ،ین فرصت شما برای شرکت در Dev Tools Trivia Time است! به علاوه، در یخ شکن جمعه دوستان جدیدی پیدا کنید.

Dev Tools Trivia Time

Trivia Night به کانال Developer Tools بازگشت! دانش چیزهای بی اهمیت خود را با سؤالات چند گزینه ای در مورد جلسات WWDC23، ابزارها، چارچوب ها و تاریخچه اپل آزمایش کنید.

اکنون مشاهده کنید

یخ شکن همهجانبه

در این یخ شکن رعد و برق، با مهندسان اپل که روی visionOS و جامعه توسعه دهندگان کار می کنند چت کنید تا ایده ها را به اشتراک بگذارید، در مورد جلسات مورد علاقه بحث کنید و با یکدیگر آشنا شوید.

اکنون مشاهده کنید

پاد،ت های WWDC را بررسی کنید

با پاد،ت‌های توسعه‌دهندگان و حامیان توسعه‌دهنده، که در Apple Park ضبط شده‌اند، هفته را دنبال کنید.

اپل بیتز XL

متصل

The Vergecast

شکل موج

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

ما دوست داریم بد،م که شما چه چیزی را در مورد WWDC23 دوست دارید – و چگونه می‌تو،م حتی بهتر انجام دهیم. نظرات خود را در مورد کنفرانس امسال ارسال کنید.

در نظرسنجی WWDC23 شرکت کنید

و این یک بسته بندی است!

از اینکه بخشی از WWDC باورن،ی دیگر بودید متشکریم. این یک هفته فوق العاده از ملاقات و جشن، اتصال آنلاین از طریق آزمایشگاه ها و فعالیت ها، و کاوش در تمام جلسات جدید بود. ما از این فرصت برای به اشتراک گذاشتن همه اینها با شما قدرد، می کنیم.

منبع: https://developer.apple.com/news/?id=66zljoz0