سامسونگ تأییدیه FDA را برای ویژگی آپنه خواب در Galaxy Watch دریافت می کند

سامسونگ تأییدیه FDA را برای ویژگی آپنه خواب در Galaxy Watch دریافت می کند

سامسونگ به تازگی تاییدیه سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) را برای ویژگی آپنه خواب در اپلیکیشن Samsung Health Monitor دریافت کرده است. این کار نشانه‌های آپنه خواب را هنگام استفاده از گل،ی واچ سازگار و ،یبی تلفن سامسونگ در ایالات متحده شناسایی می‌کند.

تعجب می کنید کدام ساعت گل،ی؟ هنوز مشخص نیست، در بی،ه مطبوعاتی سامسونگ جزئیاتی ذکر نشده است، اما می توان حدس زد که حداقل سری Galaxy Watch6 آن را دریافت کند. با توجه به ارزش آن، در کره هر دو خانواده Watch6 و Watch5 از این ویژگی پشتیب، می کنند، که قبلا توسط مقامات مربوطه در آنجا تایید شده بود.

سامسونگ تأییدیه FDA را برای ویژگی آپنه خواب در Galaxy Watch دریافت می کند

ویژگی آپنه خواب به شما امکان می دهد علائم آپنه انسدادی خواب متوسط ​​تا شدید را طی یک دوره نظارت دو شبه شناسایی کنید، که از سه ماهه سوم سال جاری شروع می شود، زم، که قرار است راه اندازی شود (بنابراین بین جولای و سپتامبر).

برای استفاده از آن کافی است خواب خود را دو بار به مدت بیش از چهار ساعت در یک دوره ده روزه پیگیری کنید. برای استفاده از این ویژگی ظاهراً باید بالای 22 سال سن داشته باشید.

آپنه خواب یک بیماری شایع و مزمن خواب است که اغلب تشخیص داده نمی شود و درمان نمی شود. این باعث می شود که هنگام خواب نفس نکشید و می تواند منجر به اختلال در تامین ا،یژن شود. بنابراین می تواند باعث کیفیت پایین خواب و در نتیجه خستگی در طول روز شود. آپنه خواب درمان نشده می تواند خطر بیماری های قلبی عروقی مانند فشار خون بالا، بیماری عروق کرونر، نارسایی قلبی، آریتمی های قلبی و سکته را افزایش دهد.

بنیاد ملی خواب می گوید حدود 25 درصد از مردان و 10 درصد از ،ن در ایالات متحده این وضعیت را تجربه می کنند. ویژگی جدید سامسونگ به راحتی به افراد بیشتری اجازه می دهد تا متوجه شوند که آن را دارند و اگر چنین است، برای کاهش هر گونه عوارض مرتبط با سلامتی به دنبال مراقبت های پزشکی باشند.

منبع

منبع: https://www.gsmarena.com/samsung_gets_fda_approval_for_sleep_apnea_feature_on_galaxy_watch-news-61551.php