سلام توسعه دهنده: فوریه 2024 – کشف کنید

The word “Hello” in script in white text with a glowing blue outline.

کلمه

به اولین Hello Developer عصر مح،ات فضایی خوش آمدید. در این نسخه: به ما بپیوندید تا روز جه، زن را در سراسر جهان جشن بگیریم، دریابید که چگونه فوق العاده تیم برنامه خود را در Apple Vision Pro زنده کرد، مشاوره نوشتن UX را مستقیماً از کارشناسان اپل دریافت کرد و آ،ین اخبار و مستندات را دریافت کرد.

ویژه

عبارت «یک نیرو با هم: روز جه، زن» روی پس‌زمینه بنفش با طرح‌های برجسته قرمز ظاهر می‌شود.

برای جشن های روز جه، زن به ما بپیوندید

مارس امسال، روز جه، زن را با فعالیت‌های توسعه‌دهنده در سراسر جهان گرامی می‌داریم. از طریق جلسات، پنل‌ها و اجراهای مختلف، ،ن را در توسعه اپلیکیشن جشن بگیرید و ارتقا دهید.

ویژه

یک تقویم ماهانه در یک اتاق کم نور در Fantasical ظاهر می شود.

“بهترین نسخه ای که تا به حال ساخته ایم”: Fantasical به Apple Vision Pro می آید

بهترین برنامه تقویم در ک، فوق العاده دارای 11 سال سابقه، قفسه ای پر از جوایز، و تعداد زیادی طرفدار منظم در iPad، iP،ne، Mac و Apple Watch. هنوز فوق العادهمایکل سیمونز می گوید اپلیکیشن اپل ویژن پرو “بهترین نسخه ای است که تا به حال ساخته ایم.” آنچه را که سیمونز هنگام ساخت visionOS آموخته است، بیابید – و چه توصیه هایی را به توسعه دهندگان همکار ارائه می دهد که برنامه های خود را به Apple Vision Pro می آورند.

“بهترین نسخه ای که تا به حال ساخته ایم”: Fantasical به Apple Vision Pro می آید

مایکل سیمونز، مدیر عامل Flexibits درباره آوردن برنامه تقویم به visionOS بحث می کند.

اکنون مشاهده کنید

پرسش و پاسخ

نماد یک مداد در یک کادر مستطیلی روی پس‌زمینه زرد با خطوط شبکه.

از تیم نویسندگی اپل UX مشاوره دریافت کنید

نوشتن امری اساسی است – به ویژه در برنامه ها و بازی های شما، جایی که کلمات من، می توانند تأثیر عمیقی بر تجربه برنامه شما داشته باشند. در طول WWDC23، تیم نویسندگی اپل UX میزبان پرسش و پاسخ گسترده‌ای بود که همه چیز را از مفاهیم فنی گرفته تا محتوای الهام‌بخش و اینکه آیا برنامه‌ها باید «شخصیت» داشته باشند را پوشش می‌داد.

پرسش و پاسخ با تیم نویسندگی اپل UX

نکاتی را در مورد نوشتن جریان‌های ورود واضح، محتوای نشاط‌آور و اعلان‌های مؤثر دریافت کنید.

اکنون مشاهده کنید

اخبار

برنامه Apple Developer در Apple Vision Pro در محیط اتاق نشیمن.

برنامه Apple Developer را در visionOS دانلود کنید

Apple Developer به Apple Vision Pro آمده است. روشی کاملاً جدید برای پیگیری ویدیوهای WWDC، مرور اخبار و ویژگی‌ها و به‌روز ماندن در آ،ین چارچوب‌ها و فناوری‌های اپل را تجربه کنید.

برنامه نویس اپل را از اپ استور دانلود کنید

فیلم های

نماد Xcode Cloud در کنار نشان قرمز Git.

در Xcode Cloud، Apple Pay، و انتخاب شبکه شیرجه بزنید

ویدیوهای جدید این ماه زمینه های زیادی را پوشش می دهند. نحوه اتصال م،ن منبع خود را با Xcode Cloud بیاموزید، نحوه شروع کار با Apple Pay را در وب بیاموزید و کشف کنید که چگونه برنامه شما می تواند به طور خودکار بهترین شبکه را برای یک تجربه بهینه انتخاب کند.

پروژه خود را به Xcode Cloud متصل کنید

با ابزارهای مدیریت کد منبع، مزایای ادغام و تحویل مداوم در Xcode Cloud را باز کنید. نحوه راه‌اندازی Xcode Cloud را با ارائه‌دهنده مدیریت کنترل منبع خود میزبان مانند GitHub Enterprise، عیب‌یابی مشکلات رایج، و نکات کلیدی نگهداری پروژه را بیاموزید.

الان ببین

با Apple Pay در وب شروع کنید

افزودن Apple Pay به وب سایت شما، تجربه مشتری شما را افزایش می دهد. بیاموزید که چگونه Apple Pay را به ،وان گزینه پرداخت ارائه دهید، جلسه فروشنده خود را تأیید کنید، و پرداخت‌ها را احراز هویت و پردازش کنید. همچنین خواهید فهمید که چگونه محیط خود را پیکربندی کنید، تراکنش ها را با استفاده از سایت نمایشی Apple Pay تنظیم کنید، …

الان ببین

با تغییر شرایط شبکه سازگار شوید

دستگاه های اپل می توانند به طور همزمان به چندین شبکه متصل شوند. بیاموزید که چگونه برنامه شما می تواند به طور خودکار بهترین را برای یک تجربه بهینه انتخاب کند. انواع مختلف شبکه ها را بررسی کنید و ویژگی های آنها را بررسی کنید. و نحوه استفاده از URLSession و Network Framework برای بهترین توصیف را بیابید…

الان ببین

پشت طرح

صفحه افتتاحیه Blackbox، با ،وان بازی بر روی یک ابر سیاه و سفید در محیط اتاق نشیمن.

راه اندازی مجدد یک بازی پازل مبتکرانه برای visionOS

آوردن گیج ذهن خم جعبه سیاه به اپل ویژن پرو، رایان مک‌لئود را با چالش و فرصتی مواجه کرد که تا به حال تجربه نکرده بود. ببینید مک‌لئود و تیم چگونه بازی برنده جایزه طراحی اپل را روی بوم بی‌نهایت زنده می‌کنند. سپس، مصاحبه‌های توسعه‌دهنده Apple Vision Pro و پرسش و پاسخ ما را با کارشناسان اپل دنبال کنید.

Blackbox: راه اندازی مجدد یک بازی پازل مبتکرانه برای visionOS

گیج باورن،ی به بوم بی نهایت می آید.

اکنون مشاهده کنید

داستان ها و پرسش و پاسخ های توسعه دهندگان Apple Vision Pro

با برخی از تیم‌های باورن،ی که برای visionOS می‌سازند آشنا شوید و از کارشناسان اپل در مورد طراحی فضایی و ایجاد برنامه‌های عالی برای Apple Vision Pro پاسخ دریافت کنید.

اکنون مشاهده کنید

با کارشناسان اپل ملاقات کنید

برای فعالیت های توسعه دهنده ثبت نام کنید

در این ماه، می‌تو،د یاد بگیرید که در یک جلسه آنلاین که توسط کارشناسان App Store میزب، می‌شود، به حداقل رساندن ریزش و بازگرداندن مش،ین، و ملاقات با App Review برای بررسی بهترین روش‌ها برای یک فرآیند بررسی روان. همچنین می‌تو،د برای کمک به توسعه بازار اپلیکیشن جایگزین خود در iOS در اتحادیه اروپا، در یک آزمایشگاه حضوری در کورک، ایرلند شرکت کنید. مشاهده برنامه کامل فعالیت ها

مستندات

با اسناد جدید و به روز شده کاوش و ایجاد کنید

مشاهده لیست کامل منابع جدید

در دستورالعمل های رابط انس، جدید کشف کنید.

اخبار

از آ،ین به روز رس، ها مطلع شوید

  • برنامه‌های Swift Student Challenge باز هستند: درباره برندگان چالش گذشته اطلاعات ،ب کنید و همه چیزهایی را که برای ایجاد یک زمین بازی برنامه عالی نیاز دارید، دریافت کنید.
  • App Store Connect API 3.2: برنامه‌های خود را در App Store برای Apple Vision Pro مدیریت کنید و گزارش‌های نصب جدید فروش و روند، از جمله اطلاعات مربوط به اولین نصب‌های سالانه تاریخی را دانلود کنید.
  • استحقاق New StoreKit: اگر برنامه شما ،یدهای درون برنامه ای را در اپ استور برای iP،ne یا iPad در ایالات متحده ارائه می دهد، می تو،د پیوندی به وب سایت خود اضافه کنید تا مردم را از روش های دیگر ،ید کالاها یا خدمات دیجیتال خود مطلع کنید.
  • گزارش‌های جدید و گزینه‌های ورود به سیستم: به زودی می‌تو،د بیش از ۵۰ گزارش جدید را مشاهده کنید تا به اندازه‌گیری عملکرد برنامه‌هایتان کمک کند. و هنگام درخواست از کاربران برای ورود به برنامه شما می تو،د از انعطاف پذیری جدید استفاده کنید.
  • توزیع برنامه در اتحادیه اروپا: ما در حال به اشتراک گذاشتن برخی تغییرات در iOS، Safari، و App Store هستیم که بر برنامه‌های توسعه‌دهندگان در اتحادیه اروپا تأثیر می‌گذارد تا با قانون بازارهای دیجیتال مطابقت داشته باشند.
  • به‌روزرس، دستورالعمل بررسی App Store: آ،ین تغییرات را برای پشتیب، از خط‌مشی‌های به‌روز شده و ارائه توضیحات بررسی کنید.

در Hello Developer مش، شوید

آیا می خواهید Hello Developer را در صندوق ورودی خود دریافت کنید؟ با به‌روزرس، تنظیمات برگزیده ایمیل در حساب توسعه‌دهنده، مطمئن شوید که دریافت ایمیل‌های مربوط به اخبار و رویدادهای برنامه‌نویس را انتخاب کرده‌اید.

افکار خود را به اشتراک بگذارید

ما از اینکه ازت خبر داشته باشیم خوشحال میشویم. اگر پیشنهادی برای فعالیت ها یا داستان های ما دارید، لطفاً به ما اطلاع دهید.

منبع: https://developer.apple.com/news/?id=8b8sp9s5