عرضه بین‌المللی سری 14 شیائومی منتشر شد

عرضه بین‌المللی سری 14 شیائومی منتشر شد

سری انحصاری چینی شیائومی 14 می تواند به زودی عرضه بین المللی خود را آغاز کند، زیرا شعبه هندی شیائومی تصویری را در X منتشر کرده است که در آن از راه اندازی جه، شیائومی 14 انتقاد می کند.

سری Xiaomi 14 شامل Xiaomi 14 و Xiaomi 14 Pro می شود و در حالی که شیائومی در پست X خود به صراحت به این گوشی ها اشاره نکرده است، به جرات می توان گفت که در مورد خط تولید 14 صحبت می کند زیرا به همکاری شیائومی با لایکا و ویژگی های هر دو گوشی اشاره می کند. لنزهای لایکا

#شیائومی در خط مقدم نوآوری گوشی های هوشمند بوده است، در حالی که #لایکا میراث برتری در دوربین های نمادین ایجاد کرده است.

با مشارکتی که مرزها را جابجا می‌کند، آماده باشید تا عکاسی از گوشی‌های هوشمند را دوباره تصور کنید. ✨

منتظر چیزی انقلابی باشید. #XiaomixLeica pic.twitter.com/gzaMJA8Zz4

— Xiaomi India (@XiaomiIndia) 1 فوریه 2024

شیائومی 14 و 14 پرو می توانند در اوا، این ماه در MWC اولین حضور بین المللی خود را داشته باشند زیرا سری 13 سال گذشته در MWC به بازارهای جه، معرفی شد. احتمالاً شیائومی 14 اولترا که هنوز معرفی نشده است، به این تلفن‌ها ملحق می‌شود که انتظار می‌رود دوربین اصلی با دیافراگم متغیر گسترده‌تر داشته باشد.

شیائومی 14 و 14 پرو از پردازنده اسنپدراگون 8 نسل 3 بهره می برند و سخت افزار مشابهی را با تفاوت های قابل توجه در بخش نمایشگر و باتری بسته بندی می کنند. مدل پرو همچنین دارای یک دوربین 50 مگاپی،لی با دیافراگم متغیر است.

می‌تو،د پوشش راه‌اندازی سری 14 شیائومی در چین را در اینجا بخو،د تا درباره این دو بیشتر بد،د یا مقایسه دقیق مشخصات را در اینجا بررسی کنید.منبع: https://www.gsmarena.com/xiaomi_14_series_global_launch_teased-news-61429.php