من صدها قاب گوشی را تست کرده ام. این است که چرا مورد هر روز مورد علاقه من است

من صدها قاب گوشی را تست کرده ام.  این است که چرا مورد هر روز مورد علاقه من است

peak-design- everyday-mobile-tripod-1

متیو می، زد نت

من قبلا چندین لوازم جانبی موبایل را از Peak Design ارزیابی کردم و از آن زمان این شرکت مجموعه خود را گسترش داده است. قاب Everyday این شرکت به مدت 20 ماه روی آیفون 13 پرو م، من نصب شده است و قاب های Peak Design اکنون پی،ل 7 پرو و ​​پی،ل 7 را ایمن می کنند.

همچنین: بهترین قاب گوشی Google Pixel 7a که می‌تو،د همین حالا ب،ید

،صر پایه ا،یستم Mobile by Peak Design، کیف روزمره است و جدیدترین نسخه ای که من آزمایش کردم برای Pixel 7 است. Peak Design همچنین دارای قاب هایی برای گوشی های جدید Google Pixel 7A، مدل های Apple iP،ne 14 و سری Samsung Galaxy S23 است.

اوج-طراحی-روزانه-موبایل-سه پایه-6

متیو می،/ZDNET

کیف Everyday با قیمت 39.95 دلار در دسترس است، یک قاب نسبتا مینیمالیستی به ضخامت 2.4 میلی متر با سپر ،تیکی است. جنس بوم نایلون پشتی باعث می شود که آن را آسان در دست بگیرید و آن را تمیز و حرفه ای نگه می دارد. یک نوار پ،تیکی مشکی در بالای نوار دوربین Pixel 7 قرار گرفته است.

اوج-طراحی-روزانه-موبایل-سه پایه-2

ZDNET توصیه می کند

کیس روزمره Peak Design

کیس Everyday به ،وان بلوک اصلی برای ا،یستم Peak Design با نقطه اتصال SlimLink در مرکز پشت کیس عمل می کند. این کیس از سقوط تا 6 فوت محافظت می کند و از اتصال بیش از 10 پایه و لوازم جانبی پشتیب، می کند.

،صر کلیدی کیس، سیستم قفل مغناطیسی/مک،کی به نام SlimLink است که دارای یک دهانه مربع گرد است که می‌توان با یک قفل فیزیکی، اتصالات مختلفی را به آن متصل کرد. همچنین یک قفل مغناطیسی برای ایمن نگه داشتن گوشی شما در شرایط مختلف وجود دارد. من پایه ماشین مغناطیسی روی داشبوردم، دو پایه دوچرخه برای دوچرخه سواری و حتی یک کیف پول دستی دارم که به ،وان پایه ای برای تماشای رسانه ها عمل می کند.

طراحی مک،سم ایمن سازی همچنین منجر به سازگاری تلفن پی،ل یا سامسونگ شما با بسیاری از لوازم جانبی MagSafe می شود. من یک مورد ESR برای آیفون من که ترجیح می دهم با پی،ل خود استفاده کنم و لوازم جانبی MagSafe است که در اصل برای قاب Peak Design Everyday طراحی نشده است.

با محافظ سقوط دو متری، نمایه باریک و سیستم SlimLink ایمن محکم، اولین کیفی که برای هر گوشی جدیدی ،یداری می‌کنم، قاب‌های Peak Design Everyday است.

در حالی که من به چندین لوازم جانبی Peak Design در سال 2022 نگاه کردم، یکی از آنها را فقط در نسخه اولیه اولیه امتحان کردم سه پایه موبایل بود. در ماه گذشته، از این لوازم جانبی با قیمت 79.95 دلار برای کمک به گرفتن ع، و ویدیو با Google Pixel 7 استفاده کرده‌ام.

این سه پایه منحصربه‌فرد که صاف تا می‌شود و ضخامت آن تنها 4.75-7.5 میلی‌متر است، به‌صورت مغناطیسی به پشت قاب Everyday متصل می‌شود و می‌تواند با تلفن شما در جهت عمودی یا افقی استفاده شود. سه پایه آلومینیومی با پایه های ضد لغزش از پشت تا می شود و یک پلت فرم بسیار پایدار برای گوشی شما فراهم می کند.

اوج-طراحی-روزانه-موبایل-سه پایه-5

ZDNET توصیه می کند

سه پایه موبایل طراحی اوج

اگر می‌خواهید با دوربین‌های عقب سلفی بگیرید، تصاویر/محتوای ویدیویی را تا حد امکان روان بگیرید، یا در یک ع، گروهی بزرگ بگیرید، استفاده از سه پایه گزینه‌ای عالی است. سه پایه موبایل به دلیل اندازه جمع و جور آن طوری طراحی شده است که همیشه در کنار شما باشد. برای ارائه یک پلت فرم پایدار باز می شود و همچنین برای مشاهده رسانه در حال حرکت عالی است.

یک مفصل توپی برای پیدا ، زاویه من، برای ضربه شما استفاده می شود و Peak Design حتی شامل یک کلید یکپارچه برای تنظیم کشش در مفصل، در صورت نیاز است. این یک وسیله جانبی فوق‌العاده است که به شما کمک می‌کند تا تصاویر ثابت و محتوای ویدیویی بگیرید، اما می‌تواند برای مشاهده رسانه‌ها در تلفن شما نیز استفاده شود.

همچنین: 5 بهترین کیس آیپد پرو که می تو،د همین الان ب،ید

به لطف سایز شیک و وزن 76 گرمی آن، من همیشه آن را همراه خود می برم زیرا هرگز نمی د،د چه زم، ممکن است نیاز به گرفتن آن شات یا کلیپ عالی داشته باشید. سه پایه موبایل دارای روکش مشکی مات بر روی استیل ضد زنگ است که ،مت کامل آن با سیلی، پوشانده شده است تا با خیال راحت به گوشی یا قاب پشتیب، شده شما متصل شود.

اوج-طراحی-روزانه-موبایل-سه پایه-4

متیو می،/ZDNET

مشاوره ،ید ZDNET

به نظر می رسد امروزه تعداد تقریباً نامحدودی از گزینه های قاب برای گوشی های هوشمند موجود است. پس از آزمایش صدها کیس، کیف روزمره از Peak Design اولین موردی است که هنگام تهیه یک گوشی هوشمند جدید جستجو و ،یداری می کنم. قاب به خودی خود حداقل اندازه و وزن را به گوشی اضافه می کند، اما قدرت در پایه ها و لوازم جانبی آن است که می توان به راحتی و ایمن به قاب وصل شد.

همچنین: بهترین لوازم جانبی MagSafe برای آیفون شما (و نحوه عملکرد MagSafe)

همچنین امکان گسترش استفاده از لوازم جانبی MagSafe به گوشی Samsung Galaxy یا Google Pixel نیز یکی از مزایای خوب کیف روزمره است.منبع: https://www.zdnet.com/article/ive-،d-،dreds-of-p،ne-cases-heres-why-the-everyday-case-is-my-favorite/#ftag=RSSbaffb68

دسته.