نتایج نظرسنجی هفتگی: nubia Z60 Ultra امیدوارکننده است، اما به روز رسانی نرم افزار نگران کننده است

نتایج نظرسنجی هفتگی: nubia Z60 Ultra امیدوارکننده است، اما به روز رسانی نرم افزار نگران کننده است

نه خیلی گران است، نه خیلی بزرگ است و تعداد کمی از آن ها بهتر از آن هستند – اما nubia Z60 Ultra با قضاوت بر اساس نظرسنجی هفته گذشته همچنان باید خود را در بررسی ها ثابت کند.

ما برخی از نگر،‌ها را در نظرات مشاهده کردیم، بنابراین بیایید ابتدا آن‌ها را روشن کنیم. این تلفن دارای بلند،ای استریو است که هدفون آن دو برابر کانال دوم است. این توسط افرادی که گوشی های خود را زودتر دریافت کرده اند تأیید شده است (قرار است ارسال از 15 ژانویه آغاز شود، اما برخی از پیش سفارش ها زودتر ارسال شدند).

مهندسان با وجود قاب نازک تیغی در بالا و عدم وجود دوربین جلوی قابل مشاهده، موفق شدند این را به کار ببرند – علیرغم برخی اطلاعات متناقض، همه واحدهای Z60 Ultra دارای دوربین زیر نمایشگر خواهند بود. معلوم شد که این شاید بزرگترین پیروزی طراحی برای ،یا باشد، صفحه مستطیلی بدون بریدگی یا سوراخ، محتوا را همانطور که در نظر گرفته شده است ارائه می دهد.

نتایج نظرسنجی هفتگی: nubia Z60 Ultra امیدوارکننده است، اما به روز رس، نرم افزار نگران کننده است

یکی دیگر از نگر،‌هایی که مردم داشتند، از دست دادن گروه‌های موسیقی برای بازار ایالات متحده بود. این تلفن از ا،ر باندهای مرتبط پشتیب، می کند، اما نه همه آنها. به ،وان مثال، باند 600 مگاهرتز T-Mobile (n71) وجود ندارد. هر چند Verizon، AT&T و Sprint پوشش داده شده اند. با این حال، ممکن است بخواهید دوباره صفحه سازنده و شرکت مخابراتی خود را برای اطمینان از سازگاری بررسی کنید.

دیگران نگران نفخ نرم‌افزار بودند، اما گزارش‌های افرادی که واحد خود را زودتر دریافت ،د، نشان می‌دهد که برنامه‌های از پیش بارگذاری شده به حداقل رسیده است. نگر، بزرگتر به روز رس، نرم افزار در آینده بود.

،یا تعهدات بلندمدتی برای انتشار به‌روزرس،‌های اندروید نمی‌پذیرد و در زمان انجام به‌روزرس،‌های آن سریع نیست. انتظار می رود سری ،یا Z40 از سال 2022 در اوا، سال جاری اندروید 14 را دریافت کند. Z40 Pro در ماه مارس سال گذشته اندروید 13 (MyOS 13) را دریافت کرد، بنابراین به‌روزرس،‌های nubia بسیار دیر دریافت می‌شوند.

نتایج نظرسنجی هفتگی: nubia Z60 Ultra امیدوارکننده است، اما به روز رس، <a href=نرم افزار نگران کننده است”/>

انتقادات دیگری نیز از این گوشی وجود داشت، مانند وضوح صفحه نمایش FHD+، نداشتن eSIM، عدم شارژ بی سیم، به همراه عدم وجود جک 3.5 میلی متری و اسلات microSD.

حتی با وجود همه این‌ها، ،یا Z60 اولترا یک گوشی بسیار قدرتمند با قیمتی تهاجمی است، بنابراین فقط باید از بررسی‌ها استقبال کند و مخاطبی پیدا کند.

منبع: https://www.gsmarena.com/weekly_poll_results_the_nubia_z60_ultra_is_promising_but_software_updates_are_a_concern-news-61100.php

سولفات پتاسیم پودری (سولوپتاس ).