نسل گلکسی اس 24 سامسونگ رکورد پیش‌فروش‌ها را در هلند به ثبت رساند

نسل گلکسی اس 24 سامسونگ رکورد پیش‌فروش‌ها را در هلند به ثبت رساند

نسل گل،ی اس 24 رکوردهای پیش ،ید را به چپ و راست ش،ته است. تقریباً 1.2 میلیون دستگاه در هفته اول در کره پیش فروش شد که از 1.2 میلیون دستگاه نسل S23 پیشی گرفت. در هند، 250000 پیش رزرو تنها در سه روز رتبه بندی شد، در حالی که همین تعداد در طی سه هفته برای خانواده S23 تضمین شد.

نسل گل،ی اس 24 سامسونگ رکورد پیش‌فروش‌ها را در هلند به ثبت رساند

در حالی که ما مطمئن هستیم که کشورهای بیشتری می توانند ارقام فروش مشابهی را برای دستگاه های S24 گزارش کنند، اکنون می تو،م حداقل با اطمینان، هلند را به لیست اضافه کنیم. ظاهرا خانواده S24 شاهد افزایش 50 درصدی پیش ،ید نسبت به S23 در داخل کشور است.

Gerben van Walt Meijer، مدیر بازاریابی هلندی سامسونگ در این مورد اظهاراتی را ارائه کرد و موفقیت پیش‌سفارش را به ویژگی‌های هوش مصنوعی نسبت داد.

Galaxy AI ارتباط ما را با جهان تغییر می دهد […]. اشتیاق کاربران ما به این قابلیت های جدید در ارقام فروش اولیه منع، شده است که در حال ش،تن تمام رکوردهای قبلی است.

اگر با Galaxy AI آشنا نیستید، این یکی از ویژگی های برجسته خانواده Galaxy S24 است. این شامل ویژگی هایی مانند دستیار جدید نوشتن با املا و دستور زبان، ترجمه چت و اصلاح سبک نوشتن است. این تلفن‌ها همچنین می‌توانند در تماس‌ها یا مکالمات حضوری ترجمه زنده انجام دهند، یادداشت‌ها و صفحات وب را خلاصه کنند و حتی صداهای ضبط شده را رونویسی کنند. البته، ویژگی Circle to Search گوگل نیز وجود دارد که می‌تواند برای مدتی در انحصار دستگاه‌های Google Pixel 8 و Galaxy S24 باقی بماند.

می‌تو،د همه چیز درباره Galaxy AI جدید را در مقاله بررسی اختصاصی ما بخو،د یا ویدیوی مفصل ما را در One UI 6.1 تماشا کنید.

منبع

منبع: https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s24_generation_hits_record_preorders_in_the_netherlands-news-61462.php