وکیل دعاوی مالیاتی + وکیل مالیات بر ارث + وکیل متخصص در امور مالیاتی | تکس مپ

آگاهی از نحوه محاسبه مالیات بر ارث یکی از مهمترین وظایفی است که وکیل مالیات بر ارث باید به آن اشراف داشته باشد. در واقع میزان مالیات بر ارث به تاریخ فوت متوفی و نسبت وراث با متوفی و ارزش دارایی ها بستگی دارد. گروه متخصص و حقوقی وکلای عدالت نویسان در سال های اخیر به این نیاز مردم به خوبی پاسخ داده است تا دیگر انان مجبور نشوند زمان و هزینه خود را برای پیدا کردن وکیل مالیات بر ارث خرج کنند.

  • آدرس اداره مربوطه را یادداشت کرده و با امادگی کامل به اداره مربوطه جهت تشکیل پرونده مراجعه میکنم.
  • برای مشاوره بیشتر در این خصوص میتوانید با بهترین مشاور و وکیل خوب تهران در مجموعه حق وران در ارتباط باشید.
  • اما در قانون جدید بعد از سال 95 فرصت تنظیم اظهارنامه مالیات بر ارث از شش ماه به یک سال تغییر پیداکرده و جریمه تأخیر حذف‌شده است.
  • بدیهی است اخذ مشاوره قبل از هر اقدام بهترین راهکار در جهت جلوگیری زا تضییع حقوق بوده و راه را برای تسریع روند انجام امور مالیات بر ارث هموار مینماید شما می توانید در جهت کسب اطلاعات بیشتر از نحوه اخذ مشاوره حقوقی با مجموعه حقوقی ما تماس حاصل فرمایید .
  • طبقه اول وارثین ۷.۵ درصد ارزش خانه را باید به عنوان مالیات بپردازند.

5- رونوشت یا تصویر گواهی شده آخرین وصیت نامه متوفی، در صورتی که متوفی وصیت نامه ای تنظیم کرده باشد. 12- گزارش محاسبه ترکه متوفی و مالیات از طریق سیستم صادر می شود و به رئیس گروه مالیاتی ارائه می گردد. بند پنجم ،نرخ مالیات املاک مسکونی متوفی ۷/۵%ارزش معاملاتی و برای مغازه و ملک اداری ۳%ارزش واقعی ملک است. ما به عنوان گروهی از حقوقدان‌ها ، وکلا و اساتید دانشگاهی که هر یک در حوزه‌ای خاص تخصص داریم گرد هم آمده‌ایم تا در زمینه‌های محتلف حقوقی از قبیل تنظیم اظهارنامه، دادخواست، لایحه و غیره بدون آنکه نیازی به مراجعه حضوری متقاضی باشد، خدمت‌رسانی کنیم.

چند نکته قانونی که وکیل مالیات بر ارث بر موکلان خود تاکید می کند تا به آنها دقت داشته باشند:

این میزان برای طبقه دوم ۲ برابر و برای طبقه سوم ۴ برابر طبقه اول خواهد بود. وکیل ارث یا وکیل مالیات بر ارث کسی است که با توجه به دانشی و تجربه‌ ای که دارد، می‌تواند راه و مسیر مناسبی برای دریافت حق و حقوق موکل خود انتخاب کند. او با آشنایی با قانون‌های متفاوت می‌تواند کمک بسیار زیادی به افراد برای طی کردن مناسب پروسه تقسیم ارث و همچنین پرداخت مالیات‌های آن کند. انجام تمام مراحل انحصار وراثت توسط وکیل متخصص اخذ گواهی انحصار وراثت بدون نیاز به حضور وراث در هیچ مرحله‌ای بدون نیاز به تایید همه وراث تعیین و تکلیف مالیات بر ارث برای تنظیم جلسه (حضوری یا آنلاین) با وکلای متخصص دادسو با تلفن ۰۲۱۹۱۰۷۹۱۰۳ تماس بگیرید. در واقع شناخت نیاز و مسئله ای که درگیر آن هستید مهمترین قدم برای پیدا کردن بهترین وکیل مالیات بر ارث محسوب می شود.

میزان مالیات بر ارث خودرو و موتور سکیلت ۲ درصد قیمتی است که کارشناسان سازمان امور مالیاتی برای آن تعیین می‌کنند. این ۲ درصد برای طبقه اول است و طبقه دوم وارثین باید دو برابر طبقه اول و طبقه سوم باید ۴ برابر طبقه اول مالیات پرداخت کنند. پس با ما همراه باشید تا تمامی اطلاعات و آگاهی های لازم در مورد وکیل مالیات بر ارث را به شما توضیح دهیم تا اطلاعات شما در این زمینه افزایش پیدا کند. وکیل مالیات بر ارث یکی از بهترین کسانی است که می تواند در جریان پرونده های مربوط به ارث و وصیت فعالیت کند و مانع از تضییع حقوق افراد شود. پس اگر به دنبال وکیل مالیات بر ارث در مشهد هستید از کارشناسان ما بخواهید تا به شما بهترین وکیل مالیات بر ارث در مشهد ویا شهر محل سکونتتان را معرفی کنند.

وکیل پرونده های مالیاتی

بدوی تجدیدنظرخواهی نمود که در هیاتهای حل اختلاف مالیاتی تجدید نظر رسیدگی می گردد. عمران و آبادانی یک کشور ، درگرو جریان مالیاتی صحیح و سالم آن می‌باشد؛ ندادن مالیات افت و پسرفت آن کشور را به دنبال خواهد داشت زیرا یکی از منابع درآمدهای کشور مالیات است و در امور مربوط به بهداشت ، درمان ، آموزش ، عمران ، سازندگی کشور ، توزیع عادلانه ثروت بین اقشار مختلف جامعه و … صرف می‌شود. 3% موجودی حساب بانکی متوفی بوده و البته این نرخ در خصوص مؤسسات مالی و اعتباری 10% است. موارد فوق صرفاً در خصوص مشمولین قانون قدیم صادق بوده و در قانون جدید حذف شده است. توجه داشته باشید که معافیت‌های مالیاتی در قانون جدید، برای مشمولین قانون قدیم هم صادق است که در ادامه به آن می‌پردازیم. مالیات ورثه املاک تجاری و اداری بر اساس ارزش روز (ارزش واقعی) محاسبه می‌گردد.

وکیل دعاوی مالیاتی + وکیل مالیات بر ارث + وکیل متخصص در امور مالیاتی | تکس مپ