15 راز برای آموزش زبان انگلیسی به بزرگسالان | zabannew

بنابراین داشتن یک منبع مناسب تخصصی برای یادگیری دستور زبان انگلیسی می‌تواند اعتمادبه‌نفس شما را در استفاده از ساختارها، زمان‌ها و شکل‌های متفاوت عبارت‌ها افزایش دهد. به ویژه اگر قصد دارید مهارت نوشتاری (Writting) خود را بالا ببرید، حتماً لازم است که روی گرامر تمرکز کنید. بزرگسالان بالای 17 سال که علاقه مند به شروع یادگیری زبان انگلیسی هستند.

آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان در سال 2022

زبان آموزان در حین حل تکالیف با یکدیگر تعامل و ارتباط برقرار می کنند و به این ترتیب می توانند زبان جدید را یاد بگیرند. سطح مقدماتی زبان انگلیسی (AEF.1)، با بهره‌گیری از ویرایش سوم کتاب AMERICAN ENGLISH FILE و کتاب کار WORKBOOK، از سری کتاب‌های انتشارات OXFORD UNIVERSITY PRESS، در سه ترم آموزشی تدریس می‌شود. این دوره‌ها بر اساس تقویم آموزشی آموزشگاه ایرانمهر برگذار می‌شوند. پیشتر در بخش معرفی و بررسی کتاب AMERICAN ENGLISH FILE سطح STARTER با تقویم آموزشی ایرانمهر آشنا شدید. اولین درس کتاب، (Greetings) احوال پرسی است و در آن یک مکالمه به منظور آموزش برقراری ارتباط به زبان انگلیسی به زبان آموزان قرار داده شده است.

موسسه فرهنگى آموزشى زبانسرا دات آی آر با حدود ۳ دهه سابقه درخشان در حوزه زبان انگليسى و ساير زبان هاى خارجى همواره تلاش نموده بهترين خدمات و سرويس هاى آموزشى را به زبان آموزان خود عرضه نمايد. داشتن انگیزه موتور محرک شماست هر چه انگیزه قوی‌تری داشته باشد موتور شما با سرعت بیشتری حرکت می‌کند و درنهایت با صرف مدت کمتری به نتیجه خواهید رسید. بدون انگیزه تمام ساعاتی را که صرف یادگیری زبان می‌کنید حکم شکنجه را داشته که چیزی جز آزار روحی و جسمی برایتان ندارد. اما برای بزرگ‌سالان هر چه سن بالاتر می‌رود نیاز به تمرین و تکرار بیشتری احساس می‌شود. آن‌هم نه به این دلیل که توانایی ذهنی بچه‌ها بیشتر از بزرگ‌سالان است بلکه به این دلیل است که کودکان فاقد ترس از یادگیری‌اند و هم اینکه دغدغه و مشغله ذهنی بزرگ‌سالان را ندارد.

مجموعه کتاب‌های New Headway یکی دیگر از مجموعه‌های پرمخاطب و پرطرفدار آموزش زبان انگلیسی به شمار می‌رود. این کتاب برای زبان‌آموزانی مناسب خواهد بود که سطح زبان‌شان بعد از متوسط است.آن‌ها در این مرحله نکات زیادی را در مورد انواع فعل‌های کمکی، اسم‌های جمع، انواع پسوندها و پیشوندها و… همانطور که نام کتاب مشخص است، این کتاب مناسب برای افراد مبتدی است.زبان‌آموزان در این مرحله در مورد نکات اولیه زبان انگلیسی آموزش می‌بینند.

آموزش ضمایر مفعولی در زبان انگلیسی به زبان ساده + مثال

مجموعه آموزشی لینگوجو با تجربه بالا در تولید پکیج های خودآموز زبان انگلیسی، همیشه در تلاش بوده تا بهترین و بروز‌ترین متدهای آموزشی را در دوره ها و پکیج های دیدن صفحه اصلی خود مهیا کند. دوره جامع آموزش زبان انگلیسی لینگوجو با تمرکز بر چهار مهارت اصلی زبان، برای علاقه مندان به یادگیری از سطح مبتدی تا پیشرفته تولید شده است. در کتاب‌های American English File با موضوعات متنوعی مثل مکالمات روزمره زبان انگلیسی، گفتار محاوره، دستور زبان و نوشتن ایمیل به زبان انگلیسی آشنا می‌شوید. هدف اصلی این کتاب بالا بردن مهارت ارتباطی شما به زبان انگلیسی است.

  • معمولا اگر برای یادگیرنده گان بزرگسال سوالی پیش بیاید در میان خود شروع به صحبت کنند.
  • همه زبان ها از نظر دستور زبان، زبان شناسی و دانش ساختار دارای ویژگی های منحصر به فرد و اساسی هستند.
  • ✅ تمامی حروف را می‌شناسد و می‌تواند یک سری از کلمات و جملات را بخواند و بنویسد.
  • از طرف دیگر مهارت خواندن و نوشتن در این روش تا حد زیادی نادیده گرفته می شود و از این گذشته مربیان و مدرسان کمی وجود دارند که بتوانند این روش را به شکلی کاملا کارآمد و موثر اعمال کنند.

15 راز برای آموزش زبان انگلیسی به بزرگسالان | zabannew