Mophie's Juice Pack بازگشته است

Mophie's Juice Pack بازگشته است

mophie-juice-pack-for-15-15-pro-15-pro-max.png

موفی

قبل از پریزهای برق هواپیما و راه‌حل‌های شارژ بی‌سیم MagSafe، کاربران آیفون مرتباً یک قاب Mophie Juice Pack همراه خود می‌بردند تا آیفون‌های خود را روشن نگه دارند. من در گذشته تعدادی از اینها را از فروشگاه های فرودگاه ،یداری کردم، به خصوص اگر قرار بود به یک مکان دورافتاده با قدرت محدود سفر کنم.

همچنین: CES 2024: What's Next in Tech

Juice Pack حجم بیشتری را به آیفون اضافه می‌کرد، اما ظرفیت باتری اضافی کافی را برای اطمینان از اینکه می‌تو،د یک روز کامل و طول، با استفاده سنگین را پشت سر بگذارید، فراهم می‌کرد. MagSafe یک فناوری عالی برای شارژ بی سیم و لوازم جانبی است، اما حمل یک بسته باتری جداگانه که از طریق کابل متصل می شود یا به صورت مغناطیسی به پشت آیفون متصل می شود، چندان راحت نیست.

Mophie قاب باتری Juice Pack را برای آیفون 15، 15 پرو و ​​15 پرو م، با قیمت آشنای 99.95 دلار برمی گرداند. می تو،د در اوا، فوریه یک بسته آبمیوه را پیش ،ید کنید. ظرفیت باتری از 2400 میلی آمپر ساعت تا 2800 میلی آمپر ساعت بسته به اندازه آیفون شما متغیر است.

همانطور که در گذشته نیز شاهد بودیم، Mophie همچنان به ارائه Juice Pack با شارژ هوشمند Priority Plus خود ادامه می‌دهد تا آیفون شما ابتدا شارژ شود و سپس با اتصال این ،یب به منبع تغذیه، Juice Pack شارژ شود.

همچنین: بهترین بسته های باتری MagSafe: کارشناس تحقیق و بررسی ،د

قاب Juice Pack دارای روکش نرم و لمسی است، بنابراین در دست گرفتن راحت است و در عین حال سطح بهبود یافته ای برای آیفون شما فراهم می کند. قاب Juice Pack همچنین با گوشه های کمی برجسته و محافظت از پشت آیفون شما تا حدودی از آیفون شما محافظت می کند. قاب باتری نیز تا 50 درصد از مواد پ،تیکی بازیافتی پس از مصرف ساخته شده است و بسته بندی آن 90 درصد قابل بازیافت است.منبع: https://www.zdnet.com/article/mophies-juice-pack-is-back/#ftag=RSSbaffb68

ماژان کود تولید کننده نهادهای کشاورزی.