StoreKit و به روز رسانی دستورالعمل بررسی – آخرین اخبار

StoreKit و به روز رسانی دستورالعمل بررسی - آخرین اخبار

از امروز، به دلیل تصمیم اخیر دادگاه ایالات متحده، دستورالعمل بازبینی App Store 3.1.1 برای معرفی حق لینک ،ید StoreKit (US) به روز شده است، که به برنامه هایی که امکان ،ید درون برنامه ای را در فروشگاه App iOS یا iPadOS ارائه می دهند، می دهد. ویترین فروشگاه ایالات متحده این امکان را دارد که پیوندی به وب‌سایت توسعه‌دهنده اضافه کند که کاربران را از روش‌های دیگر برای ،ید کالاها یا خدمات دیجیتال مطلع می‌کند.

ما معتقدیم که سیستم ،ید درون برنامه ای اپل راحت ترین، ایمن ترین و مطمئن ترین راه برای کاربران برای ،ید کالاها و خدمات دیجیتال است. اگر می‌خواهید از این حق همراه با ،ید درون‌برنامه‌ای استفاده کنید، که همچنان برای ،ید کالاها و خدمات دیجیتال در برنامه‌تان مورد نیاز است – مهم است که بد،د برخی از ویژگی‌های App Store، مانند Ask to Buy یا Family Sharing ، هنگامی که مشتریان شما در وب سایت شما ،ید می کنند در دسترس نخواهد بود. اپل همچنین نمی‌تواند به مشتریان در زمینه بازپرداخت، سابقه ،ید، مدیریت اشتراک و سایر مشکلاتی که هنگام ،ید کالاها و خدمات دیجیتال با آن مواجه می‌شوند، کمک کند. شما مسئول رسیدگی به چنین مسائلی با مشتریان خواهید بود.

برای ،یدهای دیجیتالی که از طریق حق لینک ،ید StoreKit (ایالات متحده) تسهیل می شود، کمیسیون اعمال می شود. برای جزئیات بیشتر در مورد کمیسیون، درخواست حق، دستورالعمل استفاده، و جزئیات پیاده سازی، صفحه پشتیب، ما را مشاهده کنید.

منبع: https://developer.apple.com/news/?id=plt8qze،