3 دلیل که چرا من گلکسی تاشو سامسونگ خود را برای OnePlus Open کنار گذاشتم

3 دلیل که چرا من گلکسی تاشو سامسونگ خود را برای OnePlus Open کنار گذاشتم

OnePlus Open

متیو می،/ZDNET

در سال 2019، من هشت ساعت رانندگی کردم تا نسل اول گل،ی فولد سامسونگ را پیدا و ،یداری کنم. به ،وان یک مسافر قطار و مسافر تجاری معمولی، ایده یک دستگاه تاشو که هم به ،وان تلفن و هم به ،وان تبلت کوچک عمل می کرد برای من عالی بود. و با سامسونگ، مهندسی و نوآوری من را غافلگیر کرد.

من بیش از یک سال است که صاحب Samsung Galaxy Z Fold 4 هستم و توسط Google Pixel Fold و Galaxy Z Fold 5 وسوسه شده ام. پس از دیدن همه هیجانات اطراف OnePlus Openاز جمله ویدیوهایی از افرادی که گوشی را در چین مشاهده می‌کنند، آزمایش می‌کنند و می‌سازند، تصمیم گرفتم وقتی دستگاه برای ،ید در دسترس بود، ماشه را فشار دهم. مطمئناً کمک کرد که OnePlus برخی از گزینه‌های تجارت فریبنده را ارائه داد – و هنوز هم ارائه می‌کند، بنابراین من توانستم کلی تخفیف 800 دلاری برای همه چیزهای گفته شده و انجام شده دریافت کنم.

بررسی: اولین تاشو OnePlus ظاهر سامسونگ و گوگل را قدیمی می کند

OnePlus Open نزدیک به یک هفته است که در دست من است، و حتی پس از آن مدت کوتاه، برای من واضح است که OnePlus در اولین تلاش خود آن را از پارک خارج کرد. چیزهای زیادی برای کاوش با این دستگاه وجود دارد، و من هر روز مشتاقانه منتظر یافتن ویژگی ها و عملکردهای جدید هستم. اگر قصد ارتقا به یکی را دارید، در اینجا سه ​​دلیل وجود دارد که چرا من OnePlus Open را به همه دستگاه‌های تاشوی دیگری که در حال حاضر در دسترس هستند ترجیح می‌دهم.

OnePlus Open در دست

ZDNET توصیه می کند

OnePlus Open

OnePlus Open با دلار 1699 دلاری با یک لولای بادوام که آن را به یک تبلت کامل تبدیل می‌کند، تجربه صفحه‌نمایش بیرونی راحت را فراهم می‌کند.

1. طراحی دقیق

در چهار سال گذشته، من از طراحی فولد سامسونگ با نمایشگر جلوی باریک آن دفاع کرده‌ام، زیرا فضای کافی برای انجام عملکردهای ارتباطی و فعالیت‌های ضروری را برای من فراهم می‌کند و در عین حال می‌توانم برای ا،ر اقدامات با یک دست به آن طرف بروم. تنها پس از چند روز با OnePlus Open، من آماده هستم تا Z Fold 4 خود را به بازار عرضه کنم. صفحه نمایش 6.31 اینچی گسترده تر در Open فضای بیشتری را برای انجام کارهای تلفن همراه از جمله استفاده از دو برنامه در حالت ت،یم صفحه فراهم می کند.

OnePlus با Samsung Galaxy Z Fold 5 و Google Pixel Fold باز می شود

Google Pixel Fold (سمت چپ)، OnePlus Open (وسط) و Samsung Galaxy Z Fold 5 (راست).

ژوئن Wan/ZDNET

سامسونگ برای صفحه‌نمایش‌های تاشو راه‌اندازی کرد و نوآوری‌اش با لولا یک شگفتی مهندسی بود. با این حال، همیشه یک برآمدگی قابل مشاهده در مرکز نمایشگر اصلی وجود داشت و لولا اجازه نمی داد دستگاه در حالت بسته کاملاً صاف تا شود. OnePlus Open را با طراحی عرضه کرد که نه تنها در هنگام بسته شدن صاف تا می شود، بلکه دارای یک صفحه نمایش اصلی با چین وسط است که بسیار ظریف تر از سامسونگ است. از نظر زیبایی، هر دو جنبه در OnePlus بهتر هستند و طراحی بدون شکاف بهتر از گل،ی Z Fold از نفوذ گرد و غبار و ، جلوگیری می کند.

همچنین: بهترین گوشی های تاشو (و نحوه مقایسه آنها)

OnePlus همچنین راکر سه طرفه مفید، قاب پشتی چرم گیاهی دوست داشتنی و طراحی کلی تقریباً عالی خود را حفظ کرده است. آرایه دوربین عقب به دلیل اندازه بزرگش کمی خسته کننده است، اما ،مت پایینی آن یک استراحت انگشت برای استفاده با یک دست فراهم می کند. سپس مجدداً، اگر دوربین ها در نهایت مطابق با تبلیغات عمل کنند، طراحی دوربین ممکن است توجیه شود.

2. کمال چند وظیفه ای

یکی از دلایل اصلی که من در چهار سال گذشته از گوشی Z Fold سامسونگ لذت بردم، توانایی استفاده همزمان از حداقل دو برنامه بود. سامسونگ طی سال‌ها فرآیند خود را برای صفحه‌نمایش ت،یم‌شده، پنجره‌های شناور و انجام چند کار اصلاح کرده است و از برخی جهات، هنوز در این ویژگی‌ها بهترین است.

بهینه‌سازی نرم‌افزار برای یک فرم فاکتور جدید آسان نیست، و با توجه به تجربیات من در دستگاه‌های سامسونگ، تصور کردم که OnePlus Open تنها برخی از عملکردهای اساسی‌تر را برای اولین بار انجام می‌دهد. به سرعت ثابت شد که اشتباه می کنم. سهولت استفاده و عملکرد پیشرفته برای راه اندازی و استفاده از چندین برنامه بسیار دقیق و شهودی است، به طوری که من نمی توانم چندوظیفه ای مشابه را در تلفن های دیگر ببینم.

oneplus-open-1

متیو می،/ZDNET

به ،وان مثال، هنگام استفاده از یک برنامه در صفحه داخلی، الفبا دو انگشت از بالای نمایشگر به پایین بکشید «دریای سرخ را ت،یم می‌کند»، به شما دو پنل برای باز ، برنامه‌های ت،یم‌شده صفحه نمایش داده می‌شود. ضربه زدن به مرکز دو پنجره به شما امکان می دهد طرفین را عوض کنید یا بین انباشته شدن عمودی و افقی سوئیچ کنید. همچنین می تو،د گروه برنامه را برای راه اندازی سریع در آینده ذخیره کنید.

همچنین: گوشی 699 دلاری ریزر موتورولا، گوشی تاشوی اصلی است که ما منتظرش بودیم

حتی هیجان‌انگیزتر، می‌تو،د با کشیدن آن از نوار وظیفه پایین، اپلیکیشن سومی را به صفحه ت،یم شده اضافه کنید. می‌تو،د با ضربه زدن بر روی هر کدام به سرعت در اطراف سه برنامه حرکت کنید، و با انجام این کار، برنامه‌هایی که استفاده نمی‌شوند به‌طور خودکار در کنار یا پایین صفحه نمایش کوچک می‌شوند. فشار دادن چهار انگشت به شما امکان می دهد همه برنامه ها را به طور همزمان مشاهده کنید. استفاده از ویژگی چندوظیفه‌ای OnePlus Open بسیار بی‌نظیر و آسان است، و من کنجکاو هستم که ببینم این شرکت در آینده چگونه از آن استفاده می‌کند.

3. باتری بزرگ و شارژ سریع

در مقایسه با سامسونگ گل،ی زد فولد 5، با باتری 4400 میلی آمپر ساعتی، OnePlus Open ظرفیت 4800 میلی آمپر ساعتی بیشتری دارد. و تا اینجای کار، به راحتی یک روز کامل را برای من دوام آورده است.

بررسی: گوگل پی،ل فولد: اولین رقیب بزرگ سامسونگ در حال نوسان است

مایه تاسف است که OnePlus Open از شارژ بی سیم پشتیب، نمی کند، به خصوص به دلیل قیمت آن، اما با یک آداپتور شارژ SUPERVOOC 67 واتی و کابل در جعبه عرضه می شود. با استفاده از آن می‌تو،د تنها در 45 دقیقه گوشی را به‌طور کامل شارژ کنید، که باعث می‌شود جوراب‌های Z Fold 5 و شارژ سیمی 25 واتی آن از بین برود. Google Pixel Fold حتی کندتر است و حدا،ر شارژ 21 وات دارد.

OnePlus Open با شارژر همراه آن

متیو می،/ZDNET

وقتی زم، را صرف استفاده از تلفن خود به ،وان تلفن و تبلت می کنید، مهم است که بتو،د برای مدت طول، از آن استفاده کنید. و بتو،د در صورت نیاز آن را به سرعت شارژ کنید.منبع: https://www.zdnet.com/article/3-reasons-why-i-ditched-my-samsung-galaxy-foldable-for-the-oneplus-open/#ftag=RSSbaffb68

تماس.