FineWoven را فراموش کنید: این یک قاب پارچه ای آیفون 15 پرو است که به درستی انجام شده است

FineWoven را فراموش کنید: این یک قاب پارچه ای آیفون 15 پرو است که به درستی انجام شده است

قاب روزمره Peak Design برای iP،ne 15 Pro Max

متیو می،/ZDNET

پس از تصمیم‌گیری برای ،ید آیفون 15 پرو م، اپل در ماه گذشته، تلاش خود را برای یافتن بهترین قاب محافظ، که هندلینگ، راحتی و عملکرد بهتری را ارائه می‌دهد، آغاز کردم. اینگونه بود که در نهایت چک کردم طراحی اوج.

همچنین: قاب های FineWoven آیفون 15 اپل را ن،ید. در عوض یکی از این 4 مورد را دریافت کنید

من در گذشته در مورد ا،یستم لوازم جانبی گسترده Peak Design که بر اساس فناوری SlimLink آن ساخته شده است، نوشته ام. یکی از اصلی‌ترین دلایلی که من برای قاب‌های گوشی خود به Peak Design نگاه می‌کنم، این است که می‌توانم راه‌های بسیار مطمئنی برای نصب آیفون خود داشته باشم، چه روی دوچرخه مسافرتی یا پایه ماشین.

این شرکت همچنین در حال حاضر ارائه می دهد مورد روزمره با حلقه، بنابراین می تو،د انگشت خود را در پشت قاب بلغز،د، مانند آنچه با پیوست PopSocket انجام می دهید.

قاب روزمره Peak Design برای iP،ne 15 Pro Max

ZDNET توصیه می کند

کیس روزمره Peak Design

قاب Peak Design Every Fabric محافظت عالی در برابر ضربه و ،اش ایجاد می کند و در دست احساس بسیار خوبی دارد.

تصمیم اپل برای جایگزینی سوئیچ هشدار در آیفون 15 پرو و ​​پرو م، با یک دکمه اکشن باعث شد که برخی سازندگان قاب‌ها در سمت چپ قاب‌ها را باز کنند و برخی دیگر فقط آن را بپوشانند. Peak Design ناحیه دکمه را باز می گذارد که من ترجیح می دهم. من با فشار دادن مطمئن دکمه Action جدید مشکلی نداشتم.

peak-design-ip،ne-15-pro-1

متیو می،/ZDNET

چرا به این نکته اشاره می کنم؟ زیرا اگر شما از ،یداران اولیه کیس های Everyday جدید هستید و از طراحی برش ناراضی هستید، Peak Design در حال حاضر سه گزینه جایگزین را ارائه می دهد. برای آن دسته از مشتریان، می‌تو،د یک کیت تعمیر دکمه و اعتبار، یک اعتبار 40 دلاری دریافت کنید و کیس را نگه دارید، یا اینکه کیس را با جعبه‌ای که دکمه Action بالا دارد جایگزین کنید. این توجه به تجربه مشتری یکی از دلایلی است که Peak Design اولین جایی است که من به سراغ قاب گوشی می روم.

من جزئیات دیگر را پوشش داده ام مورد روزمره در مقالات دیگر — و طراحی این بار ی،ان باقی می ماند، که عالی است. در حالی که جعبه ذغالی تنها رنگی بود که برای چند سال ارائه می‌شد، مصرف‌کنندگان هم‌اکنون می‌توانند از میان رنگ‌های Midnight (آبی)، Sun (زرد ،دلی)، Redwood (بورگوندی) و Sage (سبز روشن) انتخاب کنند. من یک iP،ne 15 Pro Max از تیت،وم طبیعی دارم و با روکش های Redwood و Sage خیره کننده به نظر می رسد.

و اگر به یک کیف کیف پول علاقه دارید، Peak Design اکنون یک کیف پول را ارائه می دهد ضمیمه کیف پول مغناطیسی جدید که به ،وان پایه پایه دو برابر می شود. آن را در همان پنج گزینه رنگ به ،وان Everyday Case در دسترس است، بنابراین شما می تو،د ،یب و مطابقت.

همچنین: 5 دلیل برای حذف آیفون 15 پرو م، و منتظر ماندن برای آیفون 16 اولترا

من چند سالی است که یک کیف پول پایه دارم و از استفاده از آن با قاب Peak Design لذت می برم زیرا پایه محکمی برای تماشای محتوای ویدیویی در جهت افقی و برقراری تماس های FaceTime در جهت عمودی فراهم می کند. و با iOS 17، اگر آیفون خود را در حالی که در جهت افقی چرخانده است، شارژ کنید، این وسیله جانبی به ،وان یک داک حالت آماده به کار عمل می کند.

peak-design-ip،ne-15-pro-8

متیو می،/ZDNET

در نهایت، کیس Peak Design همراه با لوازم جانبی نصب مختلف این شرکت، از جمله یکی از لوازم جانبی برای موتور سیکلت ها، یکی برای دریچه های ماشینو حتی یکی برای سه پایه تاشو. طراحی قاب SlimLink برای تولیدکنندگان محتوا و مسافر، که می‌خواهند راهی امن برای همیشه با تلفن‌هایشان در ارتباط باشند، عالی است.

مشاوره ،ید ZDNET

تعداد زیادی گزینه قاب برای آیفون وجود دارد، اما اگر می‌خواهید که هم محافظ و هم کاربردی باشد، کیس روزمره Peak Design بهترین مکان برای شروع است Stand Wallet و Slim Wallet لوازم جانبی همراه عالی برای حمل کارت هستند که نمی‌توان آن‌ها را به صورت دیجیتال در آیفون شما ذخیره کرد. و رنگ های جدید گزینه های سفارشی سازی بیشتری را نسبت به قبل در اختیار شما قرار می دهند.منبع: https://www.zdnet.com/article/forget-finewoven-this-is-a-fabric-ip،ne-15-pro-case-done-right/#ftag=RSSbaffb68